Chelsea - Newcastle United

02.12 Premier League – Chelsea – Newcastle United

W Sobotę 2.12.17 w godzinach południowych na stadionie Stamford Bridge w Londynie dojdzie do spotkania drużyny Chelsea z Newcastle United. Po 14 kolejkach Premier  League zespół Chelsea zajmuje 3 miejsce z 29 pkt. zdobyczy, ale strata punktowa do prowadzącego zespołu Manchester City wynosi już 11 pkt. Drużyna Newcastle jest w chwili obecnej na 12 miejscu z 15 pkt. W ostatniej kolejce Chelsea wygrała, co prawda ze słabo spisującą się Swansea 1:0, ale nie zademonstrowała zbyt dobrej formy sportowej, a Newcastle zremisowało z West Bromwich Albion 2:2. Patrząc jednak obiektywnie na statystyki i analizy ostatniego okresu  należy wskazać drużynę Chelsea jako zdecydowanego faworyta. Tak też wyglądają darmowe typy bukmacherskie – Chelsea – 1,25, remis – 6,40, Newcastle – 13,50. Zaglądając na strony legalnych bukmacherów można uzyskać więcej informacji na ten temat, oraz danych   o różnego rodzaju dodatkowych bonusach.

Wracając do meczu to wiadomo, że trener Chelsea Antonio Conte dysponuje w chwili obecnej wszystkimi najlepszymi zawodnikami swojego zespołu z Moratą, Willianem, Hazardem, Fabregasem i Bakayoko na czele. I możliwość desygnowania przez niego swoich najlepszych piłkarzy do gry powoduje, że drużyna Chelsea w ostatnich 6 meczach była niepokonana. Natomiast, jeśli chodzi o zespół Newcastle, to nie zdołał on pokonać swoich przeciwników w ostatnich 5 meczach. Należy domniemywać, że prawdopodobny brak w liniach defensywnych jednego z podstawowych zawodników tej drużyny Jamaala Lascellesa (kontuzja) nie poprawi sytuacji w tym zakresie.

Wytypowanie zwycięzcy w tym spotkaniu wydaje się stosunkowo proste. Ale biorący udział w zakładach bukmacherskich mogą przecież skorzystać z dużo szerszej darmowej oferty bukmacherskiej i postawić wiele ciekawych zakładów. Wszystko to ma dać nam wszak sporo emocji i dobrej zabawy. Tego państwu życzymy.