Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin

09.05 Ekstraklasa – Wisła Kraków vs Zagłębie Lubin – Polskie Zakłady Bukmacherskie typują spotkanie Wisła – Zagłębie

Jakie zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce – forum piłkarskie żyje mecze Wisły Kraków z Zagłębiem Lubin.

Ciężka jest sytuacja po podziale ligi dla takich zespołów jak Wisła, czy Zagłębie. Dla nich sezon mógłby się w zasadzie już skończyć. Spadek im nie grozi, na puchary szansa również jest niewielka. I co z tego, skoro trzeba grać dalej? My postaram się wyciągnąć pozytywy z takiego stanu rzeczy. Legalni bukmacherzy online dobrze płacą za ten mecz, więc musi on znaleźć się w waszych piłkarskich typach na weekend. Biała Gwiazda typowana jest na faworyta tego meczu. Jednakże Zagłębie Lubin prowadzone przez Mariusza Lewandowskiego powinno postawić się gospodarzom i stworzyć wspaniałe widowisko. Przekornie, bo inaczej jak zwykle obstawiamy, że w tym meczu padnie sporo bramek. Zakłady under/over są więc jak najbardziej mile widziane w tym meczu.

Jakie firmy bukmacherskie są legalne w Polsce? – zawsze zadawajmy sobie to pytanie przed rejestracją u nowego bukmachera.

Mecz Wisła Kraków – Zagłębie Lubin jest typowym meczem skrojonym wręcz pod bukmacherów i wszystkich tych, którzy obstawiają mecze piłkarskie. Jednak pamiętajmy – jeśli nie wiemy jakie firmy bukmacherskie są legalne w Polsce to zawsze wejdźcie na naszą stronę internetową i sprawdźcie, czy bukmacher któremu zamierzacie powierzyć pieniądze jest aby na pewno legalny.

Autor: PK