Arka Gdynia - Lech Poznań

11.02 Ekstraklasa – Arka Gdynia – Lech Poznań. Kolejorz po 3 punkty nad morze?

Po bardzo długiej względem innych lig zimowej przerwie na salony wraca polska ekstraklasa. W jednym z pierwszych spotkań Lech Poznań jedzie do Gdyni, gdzie podejmować będzie tamtejszą Arkę. Na ten mecz wybieramy Forbet. Zamykanie zakładów już niedługo!

Po niemrawym początku Lech Poznań wrócił na zwycięskie tory, by pod koniec rundy zasadniczej znów pogubić nieco punktów. Ot, standardowe uroki polskiej ligi, gdzie lider ma już na swoim koncie 7 porażek. Forbet legalny uważa, że Lotto Ekstraklasa to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych lig w europie. I rzeczywiście, trudno nie zgodzić się z taką opinią. Nawet zdecydowani faworyci mają dość ciekawe kursy. Pewnie dlatego cieszy się ona takim powodzeniem wśród graczy. Głównym pretendentem do zgarnięcia kompletu punktów jest w tym przypadku oczywiście Kolejorz. Podopieczni Nenada Bjlelicy otwarcie zapowiadają, że jadą do Gdyni po zwycięstwo. Z drugiej jednak strony Arka wcale nie jest na swoim stadionie chłopcem do bicia, więc zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Kurs na Lecha to nieco ponad 2 zł, więc będzie to jeden z tych meczów, które tego weekendu cieszyć się będą popularnością doświadczonych graczy.

Przypominamy, że jednym z najlepszych rozwiązań do obstawiania meczów Lecha jest wybranie Forbet. Jak się zarejestrować? – zapytacie. Nic prostszego. Klikacie w link z tej witryny i już jesteście w formularzu rejestracyjnym tego legalnego bukmachera internetowego.