Watford - FC Southampton FC

13.01 Premier League – Watford – FC Southampton FC – Czy padnie jakaś bramka ?

Premier League w każdym tygodniu obfituje w mecze warte obstawienia. Wie o tym Fortuna która angielską ligę eksponuje na swojej stronie internetowej. Tym razem zastanawiamy się czy w meczu Watford – FC Southampton FC padnie jakaś bramka ?

Sytuacja Southampton kompletnie rozmija się z oczekiwaniami kibiców i prognozami ekspertów. „Święci” mieli skończyć sezon w górnej połowie tabeli. Tymczasem zażarcie walczą o utrzymanie zajmując miejsce tuż nad strefą spadkową. Mają tyle samo punktów, co będące pod nimi Stoke. W ostatnich 5 meczach zgromadzili tylko 2 punkty. Futbol bywa jednak przewrotny, bo to Waford miało być na miejscu Southampton po rozegraniu 22 spotkań. Takie przewidywania miała również Fortuna. „Łosie” natomiast zajmują bardzo dobre, dziesiąte miejsce i raczej w spokoju dograją ten sezon Premier League. Tak więc czy nie będący zagrożeni spadkiem gospodarze rzucą się do ataku? Raczej nie. To goście muszą szukać swych okazji, ale wtedy staną się podatni na kontrataki – szczególnie na wyjeździe. Obstawiamy wiec, że będziemy mieli do czynienia z partią piłkarskich szachów. Oczywiście bramki padną, ale według nas nie więcej niż dwie.

Fortuna (zakłady bukmacherskie nie mogły mieć chyba lepszej nazwy) dobrze płaci za zdarzenie under/over, więc właśnie takie radzimy nanieść na swój kupon.