Bayern Monachium – FC Köln

13.12 Bundesliga – Bayern Monachium – FC Köln

Zdecydowany lider Bundesligi zespół Bayernu Monachium w 16 kolejce rozgrywek spotyka się ze zdecydowanie najsłabszym zespołem tej ligi drużyną FC Köln. Zespół Bayernu nie prezentuje w rozgrywkach ligowych najwyższej formy, ale wystarczy chwilowa mobilizacja, przyspieszenie tempa gry, trochę więcej presingu i to jak się okazuje wystarcza do odnoszenia kolejnych zwycięstw w lidze. Tak było i w ostatnim meczu Bayernu  rozegranym we Frankfurcie z Eintrachtem. Po niemrawym początku drużyna gości przyspieszyła grę i zdobyła jak się później okazało jedynego, ale zwycięskiego gola. W spotkaniu tym, każdy, kto ma chociaż trochę do czynienia z piłką nożną jako faworyta wskaże ekipę Bayernu. Nie inaczej jest też we wszelkiego typu zestawieniach kursów przedmeczowych firm bukmacherskich. Bayern – 1,08 – remis – 11,00 – FC Köln – 26,00. Firmy bukmacherskie, wśród których jedną z czołowych jest firma STS, a które coraz częściej inwestują w innowacyjne technologie, udostępniają swoje oferty nie tylko stacjonarnie, za pośrednictwem strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji i aplikacji na smartphony, co jest niezwykle istotne w zakładach bukmacherskich na żywo i otwiera dodatkowe możliwości przed grającymi.

A drużyna FC Köln znajduje się naprawdę w trudnym położeniu. Nie odniosła zwycięstwa w swoich ostatnich 14 meczach. Nie inaczej zakończył się i ostatni ich mecz z zespołem Freiburga mimo że do przerwy prowadzili 3:1. Nie pomogła jak widać także zmiana trenera. Osiągnięcie korzystnego rezultatu przerosło ich możliwości. Nie należy, zatem oczekiwać nagłego przebudzenia się tego zespołu, wzniesienia się na nieosiągalne szczyty i urwanie drużynie Bayernu, chociaż punktu.

Ale to nie powód, aby nie wziąć udziału w zakładach bukmacherskich. Można skorzystać z oferty i promocji legalnych polskich bukmacherów w tym STS-u – są to bonusy powitalne, promocje na zakłady sportowe, a także zakłady bez ryzyka.

Tak, więc mecz ten nie będzie stanowił wielkiej przeszkody w drodze Bayernu do zdobycia kolejnego tytułu Mistrza Niemiec, a i dla grających w zakładach bukmacherskich wielkiej niewiadomej w wytypowaniu zwycięzcy spotkania.