Piast Gliwice vs Zagłębie Lubin

16.03 Ekstraklasa – Piast Gliwice vs Zagłębie Lubin – Czy totolotek bukmacher da zarobić na zwycięstwie Gliwiczan?

Jak szanse Gliwiczan w starciu z Zagłębiem widzą legalni bukmacherzy

Od strony typowo sportowej oraz wynikowej, Zagłębie Lubin wyraźnie zwyżkuje i umacnia się w grupie mistrzowskiej, podczas gdy ich najbliżsi przeciwnicy z Gliwic regularnie tracą punkty tak na wyjeździe jak i u siebie. Nie dziwi więc, że przeciętny bukmacher polski nie daje większych perspektyw na odniesienie zwycięstwa przez gospodarzy w meczu Ekstraklasy przewidzianym na 16 marca.

Zagłębie do tej pory strzeliło w lidze praktycznie tyle goli (34), ile defensywa Piasta zdołała wpuścić (33). Dodatkowo, tylko 4 kluby w lidze mają na tym etapie rozgrywek więcej straconych bramek niż Zagłębie, co pokazuje bardzo dobrą organizację gry i dyscyplinę taktyczną piłkarzy z Lubina. Piast z kolei w tym sezonie ma problem z wygrywaniem meczów w ogóle (tylko pięć razy piłkarze z Gliwic zdobyli trzy punkty, dziesięciokrotnie przegrywając i tyle samo razy remisując własne mecze). Jeśli więc można mówić o prawdopodobnym scenariuszu, remis jest wielce prawdopodobny, ale też opłacalny, jeśli przyjrzeć się proponowanym kursom.

Co obstawiać 16 marca, żeby zainkasować największe bukmacher promocja

Wszyscy dostępni na polskim rynku legalni bukmacherzy bardzo dobrze znają i chętnie oferują polską ligę. Ekstraklasa jest pełna niespodzianek, ale w tym sezonie różnica między czołówką a dołem tabeli jest ogromna. Dlatego kurs na wygraną gospodarzy, znajdujących się na samym dnie tabeli, w większości firm bukmacherskich przekracza nawet pułap 3.00. Za zwycięstwo gości na wyjeździe firmy bukmacherskie są skłonne wypłacić maksymalnie 2-2.5 krotność stawki wniesionej przez typera.

Autor: DS