Borussia M`Gladbach vs Borussia Dortmund

17.02 Bundesliga – Borussia M`Gladbach vs Borussia Dortmund – Która lepsza z imienniczek?

Lv bet zakłady bukmacherskie na swojej stronie bardzo eksponują starcie dwóch imienniczek w niemieckiej Bundeslidze. Przyłączamy się do promocji tego spotkania bowiem wydaje się bardzo ciekawie. Zapraszamy na mecz Borussia M`Gladbach – Borussia Dortmund.

Lvbet widział w Borussi głównego kandydata do mistrzostwa Niemiec. Początek sezonu był dla drużyny Łukasza Piszczka nie najlepszy. Po zwolnieniu Petera Bosza zespół z Zagłębia Ruhry nieco przyspieszył i ciągle liczy na wicemistrzostwo Niemiec. Druga z imienniczek zawsze była w cieniu tej pierwszej, jednak to nie znaczy że mamy do czynienia ze słabą drużyną. Biorąc pod uwagę potencjał tego klubu, to wypada pochwalić ambitnie grającą Borussie. Jednakże w tym spotkaniu, pomimo tego że Piszczek i spółka grają na wyjeździe to są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Lv bet zakłady bukmacherskie obstawiają pewne zwycięstwo drużyny z Signal Indua Park. Radzimy pójść tym tropem i na kuponie bukmacherskim obstawić „dwójkę”. Dla skłonnych do ryzyka możliwe jest rozważenie bramkowego remisu. Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami jasno mówi, że takie zakończenie wcale nie jest niemożliwe.

Lv bet zakłady bukmcherskie  – specjalna oferta dla nowych graczy tylko u nas! Kliknij i ciesz się ogromnym bonusem na start.