Real Sociedad San Sebastián - Celta Vigo

21.01 La Liga – Mecz środka tabeli Real Sociedad San Sebastián – Celta Vigo

Specjalny Lvbet kod promocyjny pozwala na skorzystanie z oferty specjalnej, którą raz na jakiś czas udostępnia ten bukmacher. Właśnie nadszedł ten czas aby z niego skorzystać. Przed nami mecz środka tabeli hiszpańskiej La Liga pomiędzy Real Sociedad San Sebastian, a Celtą Vigo.

Celta po dwóch kolejnych porażkach odnotowała 3 mecze ze zdobyczą punktową. Odpowiednio wygrała z Deportivo, zremisowała z Realem Madryt a przed tygodniem pokonała skromnie Levante. Pozwoliło to nieco wyżej wskoczyć w tabeli i zajmować miejsce prawie po jej środku. Real Sociedad jest natomiast na drugim biegunie. Z środka osuwa się w dół. W 5 ostatnich meczach drużyna ta zdobyła zaledwie  4 punkty. Mimo wszystko lvbet nadal twierdzi że to Sociedad jest zdecydowanie lepszą drużyną. Zdają się to potwierdzać również inni legalni bukmacherzy. Kursy na gospodarzy wynoszą 1.90 (i to pomimo plagi kontuzji!), na remis 3.80, a na gości prawie aż 4 zł! Lvbet (promocje na ten mecz wciąż do zgarnięcia u nas) również ma bardzo podobne kursy na to wydarzenie. W naszej ocenie gospodarze wyszarpią ostatecznie zwycięstwo. Zadziała tutaj prawo serii. Sociedad zakończy swoją złą passę, a Celta będzie musiała przełknąć gorycz porażki po zaskakująco dobrej serii spotkań.

Lv bet zakłady bukmacherskie to jedna z firm z którymi współpracujemy. Poniżej pełna lista bukmacherów u których można przy rejestracji zdobyć zestaw udogodnień i bonusów.