Górnik Zabrze vs Korona Kielce

21.07 Ekstraklasa – Górnik Zabrze vs Korona Kielce – Jak Legalni bukmacherzy w Polsce widzą mecz Górnik – Korona?

Czy Górnik Zabrze powtórzy znakomity wynik z ubiegłego roku? Jeśli Zabrzanie chcą tego dokonać, muszą pokonywać takich rywali jak Korona– pewniaki na weekend

Górnik Zabrze – Korona Kielce to jedno ze spotkań, które odbędą się w ramach rozgrywek Lotto Ekstraklasy. Górnik Zabrze zaliczył znakomity poprzedni sezon i przed Marcinem Broszem oraz jego piłkarzami jasny cel – podtrzymanie tego trendu. Zwycięstwo u siebie z takimi rywalami jak Korona Kielce jest więc zadaniem obowiązkowym. Oczywiście w przypadku polskiej ligi piłki nożnej nie wszystko jest tak oczywiste, ale mimo wszystko wydaje nam się, że gospodarze powinni poradzić sobie piłkarzami z Kielc. Remis nie jest wykluczony, jednakże jeśli ktoś z was chce postawić na taki rezultat to nie sugerujemy, aby były to wszystkie pieniądze które macie na bukmacherskim koncie- za duże ryzyko straty pieniędzy.

Górnik Zabrze – Korona Kielce u polskich bukmacherów – Milenium zakłady bukmacherskie

Jeśli zastanawiacie się nad postawieniem na mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce to polecamy Milenium zakłady bukmacherskie. To jeden z najlepszych polskich bukmacherów na naszym rynku. Bogata oferta dotycząca Lotto Ekstraklasy (zresztą nie tylko) sprawia, że dla nowych graczy będzie to chyba najlepszy wybór jakiego można dokonać w przypadku chęci zagłębienia się w bukmacherski świat.

Autor: PK