Cracovia vs Wisła Płock

22.09 Ekstraklasa – Cracovia vs Wisła Płock – Polskie Zakłady Bukmacherskie zapraszają do typowania meczu Cracovia – Wisła Płock

 

Dwie drużyny i różne cele. Wisła Płock gra o grupę mistrzowską, Cracovia o utrzymanie

O fatalnie grającym zespole Cracovii Kraków powiedziano już wszystko. Przed sezonem eksperci sugerowali, że to Wisła może być niżej, tymczasem Biała Gwiazda jest liderem, a Cracovia outsiderem. Na ulicę Kałuży przyjeżdża tym razem Wisła Płock, która bez Jerzego Brzęczka nie zachwyca tak jak w ubiegłym sezonie. W dalszym ciągu Nafciarze mają jednak nadzieję na zajęcie ósmego miejsca, które gwarantuje grę w grupie mistrzowskiej, a co za tym idzie – spokojne utrzymanie w lidze.

Podobnie jak w przypadku innych meczów, bardzo trudno wskazać tutaj jednoznacznego faworyta. Dość powiedzieć, że za zwycięstwo Wisły Płock legalni bukmacherzy online płacą aż 3 zł! Wygrana Cracovii również jest bardzo dobrze opłacana (2.40-2.60 w zależności od wybranego bukmachera). Wysoce prawdopodobny jest remis i ku takiemu wynikowi skłanialibyśmy się wypełniać kupon.

Jakie firmy bukmacherskie są legalne w Polsce? – Oferty-Bukmacherskie.pl serwują najlepszych bukmacherów!

Jeśli chcecie obstawić mecz Cracovii z Wisłą Płock to pamiętajcie aby robić to tylko i wyłączone u zarejestrowanych, legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Ich szczegółowy opis wraz z ofertą i linkami rejestracyjnymi znajdziecie na łamach naszej witryny.

Autor: PK