Houston Rockets vs Minnesota Timberwolves

24.04 NBA Play offs 2018 – Houston Rockets vs Minnesota Timberwolves – Legalni bukmacherzy online

Forbet zakłady bukmacherskie zabierają się za play offy NBA! Houston Rockets – Minnesota Timberwolves to mecz, który jest aktualnie na tapecie.

Cleveland Cavaliers – Indiana Pacers w pierwszym spotkaniu stoczyli niezwykle zacięty i emocjonujący bój. Ostatecznie wygrali ci pierwszy, ale dosłownie jednym rzutem 104-101. Rakiety również do drugiego starcia stają w roli faworyta jednak Wilki z Minesoty pokazały wszystkim niedowiarkom, że mogą dotrzymać kroku faworytom. Dlatego obstawiamy, że ten mecz również będzie niezwykle zacięty jak pierwszy i rozstrzygnie się w dosłownie ostatnich sekundach. Mimo wszystko, to Rakiety powinny swoim doświadczeniem wywalczyć drugie zwycięstwo i szukać kolejnego w wyjazdowych spotkaniach.

Forbet zakłady bukmacherskie i play offy NBA? Tak, to się dodaje! Wejdź i obstaw mecz Houston Rockets – Minnesota Timberwolves

Houston Rockets – Minnesota Timberwolves do obstawienia w Forbet zakładach bukmacherskich. To jeden z pierwszych bukmacherów, którzy ruszyli na masową skalę z bonusami na start i freebetami. Teraz każdy bukmacher online posiada takie oferty jednak Forbet cały czas ma dużo do zaoferowania. Wejdź i sprawdź!

Autor: PK