Deportivo La Coruna vs Espanyol

25.02 La liga – Deportivo La Coruna vs Espanyol – To będzie mecz o pozostanie w La Liga. Będzie remis?

Pewne typy bukmacherskie za darmo tylko u nas! Jak zapewne zdążyliście się zorientować – bardzo lubimy hiszpańską LaLigę. Nie inaczej jest dzisiaj. Kolejny typ dla was właśnie z Półwyspu Iberyjskiego. Zapraszamy na mecz Deportivo La Coruna – Espanyol Barcelona.

Uboższy i o wiele mniejszy klub z Barcelony radzi sobie bardzo słabo. Po serii kiepskich wyników Espanyol został zamieszany w walkę o utrzymanie. W jeszcze gorszej sytuacji jest Deportivo La Coruna, które zajmuje miejsce już w strefie spadkowej. Dla obu więc ekip jest to mecz z gatunku tych o „sześć punktów”. Wygrana może sporo zmienić zarówno u jednych jak i u drugich. Kto zatem jest faworytem w tym meczu? Profesjonalne darmowe typy bukmacherskie rozsiane po całej sieci wskazują, że delikatnie większą szanse na wygranie Deportivo. Oczywiście ogromne znaczenie ma tutaj atut własnego stadionu. My obstawiamy remis, bowiem Espanyol wydaje się mieć na papierze nieco lepszych piłkarzy, ale z kolei gra na wyjeździe. A wyjazdy wyjątkowo tej drużynie nie służą. Szala zwycięstwa jest więc idealnie po środku.

Darmowe typy bukmacherskie na jutro są już na naszej stronie. Lepiej postawić zakłady już dziś. Jeśli szukacie więcej darmowych profesjonalnych typów bukmacherskich odwiedzajcie naszą stronę regularnie.