Benevento Calcio - AC Milan

30.12 Serie A – Benevento – Chievo Verona

Jednym z meczy Serie A zamykającym rok 2017, będzie spotkanie drużyny Benevento z zespołem Chievo Verona. Szczególnie drużyna gospodarzy marzy o tym, aby ten rok już się zakończył. Beniaminek Serie A oprócz awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej nie osiągnął w nim już żadnych sukcesów. Aktualnie zajmuje, bowiem ostatnie miejsce w lidze, ale bardziej szokujący jest bilans dotychczas rozegranych spotkań. W osiemnastu rozegranych meczach poniósł 17 porażek, i tylko raz (z drużyną Milanu) udało się uzyskać remis. A i bilans bramkowy nie powala – 9 strzelonych i 41 straconych bramek. Nic, więc dziwnego, że zdecydowanym faworytem legalnie działających firm bukmacherskich, jest drużyna gości tego spotkania, a mianowicie zespół Chievo Verona. Zestawienie kursów przedmeczowych wygląda następująco: eFortuna.pl – 3,30 – 3,40 – 2,25, a Totolotek.pl – 3,20 –3,20 – 2,20.

Zespół Chievo mimo zajmowania aktualnie 13 miejsca w lidze z dorobkiem 21 pkt., w ostatnim okresie nie spisuje się na miarę oczekiwań swoich sympatyków. Zawodnicy tej drużyny, bowiem w swoich ostatnich czterech spotkaniach ponieśli 3 porażki i1 remis. Temu zespołowi życzymy jednak jak najlepiej, wszak ma on w swoim składzie dwóch Polaków – obrońcę P.Jaroszyńskiego i napastnika M.Stępińskiego. Tylko czy same życzenia i chęci wystarczą. Należy liczyć, że okres świąteczny pozytywnie wpłynie na obie drużyny i będziemy świadkami niezłego i dającego dużo pozytywnych odczuć widowiska.

Tego samego możemy doświadczyć wchodząc na strony legalnych polskich bukmacherów i wybierając którąś z ich ofert. A są one w chwili obecnej już bardzo szerokie i każdy z grających może znaleźć coś dla siebie. Opierając się tylko na statystykach i analizach nie trudno wskazać ewentualnego zwycięzcę tego spotkania. Ale jak mawiał klasyk…..dopóki piłka w grze……. I tego się trzymajmy biorąc udział zakładach legalnych bukmacherów i zawierając zakłady proponowane przez te firmy. My ze swej strony jak zawsze życzymy dużo szczęścia wszystkim uczestnikom.