Bologna vs AS Roma

31.03 Serie A – Bologna vs AS Roma – Jaka powinna być oferta bukmacherska dobrej i legalnej firmy?

O tym możesz się dowiedzieć wchodząc na strony internetowe oferty-bukmacherskie.pl przy okazji zagrania w zakładach z tytułu meczu Serie A Bologna – AS Roma. Poznasz tu najnowsze promocje bukmacherskie i wszelkiego rodzaju porady dotyczące różnych zdarzeń sportowych. Zestawienia kursów przedmeczowych na to spotkanie w sposób dość wyraźny wskazują drużynę Romy jako faworyta. Kursy te są następujące: 4,75 – 5,30 Bologna, 3,75 – 3,90 remis i 1,65 – 1,70 Roma. Miejsca zajmowane przez obie drużyny w tabeli Serie A (11 i 3), ilość zdobytych punktów (34 i 59) jak i statystyki ostatnich spotkań, potwierdzają ustalenia zarówno ekspertów jak i analityków firm bukmacherskich.

Zespół gospodarzy to w chwili obecnej typowa drużyna środka tabeli, której nie grozi ani spadek do niższej klasy rozgrywkowej ani udział w rozgrywkach pucharów europejskich.

Piłkarze tacy jak Matnia Destro, Simone Verdi, Andrea Poli, Godfred Donsah czy Adam Masina nie schodzą w swoich meczach poniżej pewnego poziomu i na ten moment są w stanie przeciwstawić się skutecznie nawet zespołowi będącemu obecnie na fali wznoszącej, jakim jest aktualnie AS Roma. Ale zespół, który w swoich szeregach ma tak znaczących piłkarzy jak Edin Dzeko, Diego Perotti, Radja Nainggolan,Stephen El Shaarawy czy Alisson, którzy w każdym meczu mogą uczynić znaczącą różnicę, jest zapewne w stanie pokonać i tę przeszkodę i poprzez powiększenie swojej zdobyczy punktowej zapewnić sobie udział w rozgrywkach europejskich pucharów.

Zapewne jednak uczestnicy zakładów bukmacherskich mogą skorzystać z szerokiej oferty, firm bukmacherskich i oprócz standardowych rozwiązań, wykorzystać cały wachlarz propozycji, które umożliwią przy pewnej dozie szczęścia, osiągnięcie całkiem niezłej kasy.