Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław

19.05 Lotto Ekstraklasa – Arka Gdynia vs Śląsk Wrocław – Jak Legalni bukmacherzy w Polsce widzą potyczkę Arki ze Śląskiem?

 

Legalni bukmacherzy w Polsce zapraszają jeden z ostatnich meczów Lotto Ekstraklasy. Arka zmierzy się ze Śląskiem – pewniaki na weekend

Spotkania lepszych drużyn w grupie spadkowej są naszym zdaniem meczem o pietruszkę. W przypadku Arki i Śląska rzeczywiście tak było bowiem drużyny tego pokroju nie były praktycznie przez ani jedną chwilę REALNIE zagrożone spadkiem. Oczywiście, znalazły się w grupie spadkowej jednak są od nich drużyny zdecydowanie słabsze. Na dowód tego wystarczy fakt, że zarówno Arka jak i Śląsk mogą być już spokojne o ligowy byt. Mecz jednak jest bardzo atrakcyjny pod względem kursów. Grubo ponad 3 zł za remis, który jest bardzo prawdopodobny? To zdecydowanie pieniądze warte tego ryzyka.

Arka Gdynia – Śląsk Wrocław – ten mecz warto obstawić w STS zakłady bukmacherskie

STS Zakłady Bukmacherskie zapraszają na mecz Arka Gdynia – Śląsk Wrocław. Wśród legalnych internetowych bukmacherów to właśnie ta polska firma może poszczycić się najlepszą ofertą jeśli chodzi o naszą rodzimą Lotto Ekstraklasę. Koniec sezonu to dobry moment na testowanie różnych opcji. Wówczas start nowej kampanii po przerwie letniej będzie o wiele bardziej owocny i obfitujący w wysokie wygrane. Link prowadzący do szybkiej, bezpośredniej rejestracji znajdziecie pod logiem STS Zakładów Bukmacherskich.

Autor: PK