oferta-bukmacherska

Na co zwracać uwagę w bukmacherskich ofertach powitalnych?

Chcąc obstawiać mecze, w pierwszej kolejności przeglądamy oferty różnych legalnych bukmacherów działających w Polsce. Zauważymy wówczas pewną prawidłowość. Każdy z nich ma dla nowych graczy pewnego rodzaju promocje, które przyjęły nazwę ofert powitalnych. Na co więc zwracać uwagę w takich bukmacherskich ofertach powitalnych? Jest kilka rzeczy, które powinny szczególnie nas uczulić. Oczywiście w przypadku legalnych bukmacherów nie ma mowy o żadnym oszustwie, ale oczywiście nikt nie da nam kilkuset złotych za sam fakt rejestracji w danym systemie zakładów piłkarskich. Aby móc w ogóle marzyć o takim „darmowym” bonusie musimy z reguły spełnić kilka warunków. Należy wczytać się w regulamin, bądź ogólne warunki promocji. Z reguły warunkami przyznania specjalnego bonusu jest obstawienie określonej ilości zakładów, obstawianie meczów ze specjalnie wyselekcjonowanej listy bądź po prostu wykręcenie dużej średniej wartości kursu na naszym bukmacherskim kuponie.

Specjalny bonus na start to jedno, ale co potem? Nie warto sugerować się jednorazową bonifikatą na obstawianie kolejnych meczów jeśli ogólna oferta zakładów sportowych jest słaba i mało zróżnicowana. Wówczas może zdarzyć się tak (i zresztą wcale nie rzadko), że całej puli bonusu nawet nie wykorzystamy. Tak więc przy wyborze bukmachera starajmy się patrzeć dalekowzrocznie. Sprawdźmy czy oprócz najważniejszych rozgrywek takich jak NBA, NHL, Liga Mistrzów, Serie A, La Liga, Premier League i Liga Europy są również inne, mniej znane. Często w przypadku takich wydarzeń sportowych można znaleźć prawdziwe perełki, które dadzą nam dobry zarobek. Oprócz promocji i ofert powitalnych i bukmachera z którym chcemy się związać, trzeba wziąć też pod uwagę możliwość dalszych promocji i zniżek. To dam nam ogólny pogląd na całą ofertę.

W ostateczności możemy zdecydować się obstawiać zakłady bukmacherskie u więcej niż jednego tzw. buka (jak mawiają kibice piłkarscy) ale najlepiej aby były to maksymalnie dwie albo trzy firmy. Co za dużo to nie zdrowo. Po za tym większość bukmacherów premiuje lojalne, długie granie pod jednym sztandarem.